Головна  Основи нашої терапії  Рак молочної залози  Дивіться також:  Проблеми здоров’я
 Фаза 1 – проведення терапії  Рекомендації / Правові питання
 Фаза 2 – проведення терапії /td>  Контакти / Попередній висновок  Дивіться також:  веб – сайти Доктора Кройсса

Терапія раку молочної залози

Терапія раку молочної залози є одним з пріоритетних напрямків дослідницької діяльності Центру лікування раку Кройс.

Використовуючи накопичені терапевтичні методи, які найбільш ефективні при боротьбі з раком молочної залози, ми можемо надати істотну допомогу в лікуванні цього захворювання.

Лікування раку молочної залози на ранніх етапах розвитку:

У випадках, коли пацієнтка відмовляється від загальновизнаних методів лікуваня (операція, хіміотерапія, опромінення, гормонотерапія) вона найчастіше виявляеться в положенні коли їй більше нікуди звертатися. Але, як це не дивно, але саме в такий сітуації існує непогана можливість уникнути операції. Будь ласка, звертайтеся до нас з питаннями!

Після операції:

Багато жінок у стані стресу досить швидко погоджуються на операцію, так вони вважають цілком логочним, що щоб позбутися раку, необхідно його вирізати. Але, на жаль, найчастіше відразу після операції необхідно проведення хіміотерапії або опромінення. Це пов’язано з тим , що сьогодні операція досить ризикований метод лікування, і лише його виявляється недостатньо для повного лікування. У такому випадку пацієнтка повинна бути поставлена до відома про те, що після операції буде потрібне проведення додаткового лікування. Але в більшості випадків, вона не отримує таку інформацію або паціентка не досить вникнула в суть пояснень ( що зрозуміло в випадку, коли людина знаходиться в стані шоку ). Якщо пацієнтка в такій ситуації відмовляється від проведення хіміотерапії та / або опромінення, то вона може розраховувати на нашу допомогу.

Після операції та опромінення:

У випадках, коли паціентка відмовляється від рекомендованої їй хіміотерапії, їй може бути запропонована така опція як ІРТ ( «Інсулінопотенцірующая терапія» - ІПТ ). Ми спеціалізуємося на лікуванні раку молочної залози за допомогою ІПТ ( у комплексі з кількома супутніми методами ).

Після завершення першого курсу терапії:

Незалежно від того чи була пацієнтці зроблена операція, чи проведені опромінення або хіміотерапія, вона потребує «відновлювальний курс лікування», який допоможе підвищити опірність організму ракові, знищити ракові клитини що залишилися і запобігти відновлення хвороби у майбутньому. Таке лікування можна отримати в нашому центрі.

При поновленні ракового захворювання:

Якщо Ви зіткнулися з такою неприємною ситуацією, як відновлення ракового захворювання або виникнення метостазів в інших органах, «традіційна медицина» зможе запропонувати вам не дуже багато методів лікування; зазвичай призначається повторне проведення хіміотерапії, і навіть у тих випадках, коли спочатку хіміотерапія була запропонована з метою виключення можливості розвитку подій за таким сценарієм.

У таких випадках ми можемо надати Вам допомогу.

У ще більш складних випадках:

Чим ширше область поширення ракового захворювання, чим сильніше йому вдалося підкорити собі організм людини, чим більше руйнівних курсів пройшов пацієнт, тим значно знизуються шанси на лікування і шанси на досягнення успіху.
Ми маємо у своєму розпорядженні такий щадний метод лікування як ІПТ (« Інсулінопотенцірующая терапія ») ( докладніше ), який дозволяє застосовувати хіміотерапевтичні препарати, таким чином, при який їх руйнівна дія на організм мінімізується, а досягнуті результати найчастіше перевершують очікування. Ми проводимо інші процедури, які сприяють підтримці загального стану організму і продовжують життя.

Ви дізнаєтеся про це набагато більше, якщо прочитаєте мою книгу «Рак молочної залози – шанси на лікування і альтернатіви». На сьогоднішній день книга ще не видана в друкованому вигляді і тому ми пропонуємо вам ознайомитися з її електронною версією, яку ми з задоволенням вишлемо вам на e-mail. Просимо Вас, при бажанні звертатися за адресою: kroiss@dr-kroiss.at Крім того, ми пропонуємо Вам первинну консультацію по електронній пошті або особистий прийом ( первинний амбулаторний прийом ) у практикуючого фахівця ( будь ласка, запишіться на прийом за телефоном: +43-1-9825767 ).

 

Back to top