Головна  Основи нашої терапії  Рак молочної залози  Дивіться також:  Проблеми здоров’я
 Фаза 1 – проведення терапії  Рекомендації / Правові питання
 Фаза 2 – проведення терапії  Контакти / Попередній висновок  Дивіться також:  веб – сайти Доктора Кройсса

Рекомендації / Правові аспекти

Рекомендації:

У минулому, у зв’язку з публікацією на цьому сайті моїх міркувань та інформації, яку я вважаю важливою для моїх пацієнтів, ми стикалися з проблемами правового характеру. Тому я лише коротко зупинюся на деяких загальних рекомендаціях:

Стан здоров’я хворого на рак паціента, як правило, вже істотно підірвано, перш ніж він звертається до лікаря. Поперше, ракове захворювання взагалі могло виникнути тільки в результаті того, що здоров’я вже раніше було в досить поганому стані і його важко було підтримувати в цілому. А з іншого боку багато пацієнтів проходили додаткові курси лікування, які були навантаженням для організму і призвели до додаткових руйнівних для клітин наслідків.

Концепція нашої терапії розрахована на відновлення здоров’я. При цьому, звичайно, просимо вас мати на увазі, що, із зазначених причин,існує ймовірність того, що досягти цього вже не вдасться ( у випадках надто серьйозних руйнівних наслідків, занадто інтенсивного прогресування хвороби ). Тим не менш, ми будемо старатися. Пацієнт, зі свого боку, так само зможе зробити певні кроки, дотримуючись наших рекомендацій з відновлення здоров’я ( їх не слід розуміти як рекламу ), які будуть включати рекомендації щодо харчування ( екологічно чисто вирощені продукти харчування і т.д. ), різні харчові, біологічно активні добавки ( вітаміни, мінеральні речовини, амбротози, рослинні еквіваленти гормонів ) і додатковіх заходів ( куркума, ресвератрол ). Ви вже зараз можете починати змінювати свій спосіб життя і запасатися всім необхідним.

Якщо Ви ще не ознайомилися з книгою « Шанси лікування від раку», то я прошу Вас її прочитати. Там Ви знайдете додаткову інформацію, яка не висвітлена на цьому сайті.

Правові аспекти:

У 2005 році за деякими юридичним і політичних причин (а так само з причини мого віку) я вирішив звузити сферу діяльності до декількох областей і перемістити її фокус у приватний сектор. В даний час це приносить свої плоди, а саме, можливість сконцентруватися на більш важливих і ефективних методах.

Це так само вплинуло на сам процес лікування моїх пацієнтів, але зупинятися детально на цьому я тут не буду. У деяких випадках, в силу таких наслідків, лікування може бути запропоновано тільки після підписання пацієнтом певного списку документів. Крім того, як вже згадувалось вище, кількість програм лікування скорочено і ми, зокрема, спеціалізуємося на ІПТ та фіто – ін’єкційної терапії.

Перевага такого скорочення кількості програм для Вас – їх велика ступінь наочності. Результатом моєї багаторічної роботи та ретельного відбору методів терапії ( у тому числі під впливом згаданих подій ) стало моє рішення скоротити кількість видів терапії і зупинитися тільки на найважливіших і найбільш ефективних методах лікування. Цим же цілям наочності повинна служити структура інформації,яка представлена на нашому сайті:

Поетапна терапія ( «Етап 1» і «Етап 2» ) має загальне значення і буде сопроводжувати Вас протягом усього лікування – щоб Ви не робили і які методи лікування Ви б не обирали. Деякі етапи призначені для боротьби з раком безпосередньо, а інші – для відновлення здоров’я. У порівнянні з хіміотерапією паревагу Етапу 1, нашого курсу лікування, полягає в тому, що руйнівний ефект від нього значно менше, завдяки чому створюється сприятливий грунт для Етапу 2 і можливість відновити здоров’я організму.

Такий підхід до терапії раку в цілому став ще однією передумовою скорочення кількості програм лікування, що описується на цьому сайті і дозволив мені сконцентруватися на викладі найголовнішого. Адже пацієнт, як правило, не взмозі самостійно вибрати той метод лікування, який підійде йому найкращим чином, і йому подрібна консультація і допомога кваліфікованого лікаря.

Хотілося б також звернути Вашу увагу на кілька інших публікацій, а саме на інформацію, представлену на сайті «Одужати. Зберегти здоров’я. Комплексна медицина» , а так саме ряд важливих аспектів висвітлених у книзі «Шанси лікування від раку», і звичайно ж, крім цього Ви можете задати мені питання, заповнивши анкету «Попередній висновок». Якщо Ви вирішите прибути до мене на прийом зі своїми документами, ми зможемо скласти для Вас індивідуальний план курсу лікування, що включає всілякі заходи.

З правової точки зору я би хотів ще раз підкреслити, що нащі «альтернативні» методи лікування раку, як описані на нашому сайті, так і не згадані тут, потрібно розглядати як так звані «індивідуальні спроби лікування». Перш за все вони знаходять застосування в тих випадках, коли загальновизначені методи «традиційної медицини» вже не можуть врятувати пацієнта. Наші методи вважаються «експериментальними», «ненауковими» і «науково невизнаними» і є об’єктами спеціальних законодавчих норм.

Самими делікатними є випадки тих пацієнтів, які спочатку відмовляються від лікування методами «традиційної медицини». Таким поцієнтам наполегливо рекомендується грунтовна консультація відповідних фахівців. Ми зможемо їх прийняти тілько після того, як вони отримають повну інформацію про можливості лікування і, всупереч всім попередженням, приймуть рішення на користь «альтернативних» методів лікування.