Головна  Основи нашої терапії  Рак молочної залози  Дивіться також:  Проблеми здоров’я
 Фаза 1 – проведення терапії  Рекомендації / Правові питання
 Фаза 2 – проведення терапії  Контакти / Попередній висновок  Дивіться також:  веб – сайти Доктора Кройсса

Дорогі пацієнти!

Сьогодні перед раковим хворим стоїть дуже спеціфична проблема:

Якщо перша атака на рак не призведе до ліквідіції ракової пухлини,виникають, як правило, проблеми і, в кінцевому підсумку, ризик летального ісходу (емперіческоє правило).

Dr. Thomas Kroiss

У чому причини і який до цієї проблеми потрібен підхід?

З точки зору цілосної медицини рак не є ізольованим явищем. Ракова пухлина утворюється не випадково: організм у цілому захворів. Він або розвивал рак, або допустив його розвиток, чи не так?

Тому боротьби тільки з пухлиною недостатньо, треба повертати весь організм в здоровий стан.

Отже, кваліфіковане лікування раку принципово підрозділяється на 2 етапи:

 1. Етап 1: Ліквідація пухлини в першу чергу (якщо це можливо), наприклад, за допомогою оперативного втручання, тобто боротьби з пухлиною.
 2. Етап 2: Лікування організму в цілому для відтворення в ньому середовища «ворожої» для ракових клітин. Ця форма лікування направлена на інщі цілі, а саме «на оздоровлення». Її мета – допомогти організму впоратися із залишковими проявами раку власними силами.

Якщо ліквідувати рак не вдалося, тоді обидва ці метода комбінуються і застосовується практично одночасно.

Тому Центр терапії раку Кройса спеціалізується на наступному:

 1. .«Гостра терапія»: Сьогодні в цій області терапії раку домінує «традіційна медицина» і вона пропонує досить велику кількість форм та видів терапіє. Ми, в якості «гострої терапії» пропонуємо ІПТ. Це наша спеціалізація. Ознайомтеся з нею докладніше в розділі «ІПТ і рак молочної залози-и альтернативна терапія раку». В основі нашого методу лежить інтелектуальне рішення задачі застосування хіміотерапії щадним чином.
 2. «Терапія, спрямована на відновлення здоровія» : Це комплекс лікувальних заходів,які спрямовани на поліпшення здоров’я організму і таким чином на боротьбу з раком. Зокрема, ми пропонуємо фітоін’єкційну терапію.
 3. Крім цього, ми , звичайно продовжуємо пропонувати «додаткові види терапії», альтернативного і цілосного характеру, якщо пацієнти вирішуються продовжувати лікування методами традіційной медицини (додатково до хіміотерапії і т.д.)

Додаткові пояснення:

Терапія, спрямована на «відновлення здоров’я» - що це значить?

Принципово слід розуміти, що в більшості випадків, хвороба складається з двох різних складових, і відповідно, обов’язково повинні бути застосовані дві різні концепціє лікування, якщо людина бажає одужати. Ці складові хвороби такі:

 1. гостра складова
 2. хронічна складова.

Якщо людину періодично турбують запалення (наприклад, запалення сечового міхура, бронхіт, ангіна....), можливо боротися з періодично повторюваним запаленням застосовуючи «гострі» методи терапії, наприклад, призначаючи щоразу антибіотики. Отже, при виборі терапії не враховувався «хронічний» фактор і він не піддавався лікуванню. Для цього потрібний інший комплекс заходів.

Аналогічно йде справа з ревматичними захворюваннями. Звичайно, можно починати лікування з прийому знеболюючих або протизапальних засобів («антиревматичні препарати»), але потрібно віддавати собі звіт в тому, що вони тільки заглушають симптоми, але не відновлюють здоров’я. Так діяти можна, але необхідно одночасно вживати заходів з лікування самого ревматичного захворювання. Це навіть більш важлива частина терапії, якщо мати на меті відновлення здоров’я.

Отже друга частина терапії повинна бути направлена проти «хронічного» аспекту, адже в іншому випадку хвороба продовжує існувати.

Спрямовані проти «хронічного» аспекту хвороби заходи, сприяють відновленню здоров’я. Як правило, їх пропонують медики-фахівці в області цілостної терапії і лікарі-фахівці в області натуропатії.

Тепер більш ясно, що «традіційна» медицина в основному обмежується гострими методами лікування, так що друга частина терапії враховується в недостатній мірі. Люди часто скаржаться на це і називають таку терапію «лікування симптоматики».

У випадках ракових хвороб , відбувається теж саме. Отже, успішна терапія є результатом застосування методики, заснованої на наведених вище аргументах, а саме: треба діяти за двома напрямками.

 1. «Терапія гострих проявів» або націлені на боротьбу з раком (пухлиною) курси лікування і
 2. «Терапія хронічних проявів», спрямована саме і беспосередньо на відновлення здоров’я.

Так як в більшості випадків ці два методи застосовуються послідовно, ми їх називаємо «Етап 1» і «Етап 2». Перша категорія: (А) повинна застосовуватися в терміновому і в першочерговому порядку. Тільки після цього, як завершиться перший етап, може бути почата терапія другої категорії. Перші називаються «гострими» методами тому, що вони є «оперативними» екстреними діями з метою редукції пухлини. Частиною цієї категорії є майже всі методи «традиційної медицини», хоча альтернативні «гострі» методи теж існують.

Методи (Б), які лікують основу стану здоров’я пацієнта, на них потребно значно більше часу, який ми маємо у розпорядженні лише тоді, коли вдалося запобігти саму небеспеку (після операції, наприклад), і якщо після цього, знову ж таки, ситуація не затягнута до останнього моменту.

Ці методи спрямовані на те, щоб, так би мовити, вибити у хвороби грунт з під ніг, тобто перетворити «поддатливий у відношенні раку» організм в середу «ворожу» для нього. Це обов’язкова умова для відновлення здоров’я!

Вживати дії, які повинні лише побороти пухлину (що сьогодні загальноприйнято) часто недостатньо!

Терапия:

 1. У нашому центрі «терапія гострих проявів» представляє собою переважно ІПТ – див. «ІПТ і лікування раку молочної залози – альтернативна терапія раку». Або пацієнт повинен пройти відповідне лікування, спрямоване на зменшення обсягу пухлинної маси. Існують інші можливості, які можно обговорити в кожному індивідуальному випадку ( або див. також деяки з них на вею-сайті «Одужати. Зберегти здоров’я. Комплексна медицина.».
 2. "Хронічна" терапія також може включати в себе багато елементів.

  ППацієнт або пацієнтка навряд чи самі взмозі вибрати метод і курс лікування. Це, звичайно, вирішується разом з кваліфікованим лікарем, який у разі потреби порадить вдатися до методів, які можуть і не входити в палітру курсів лікування, які ним практикуються. Тому я вважаю за краще б обговорити Ваш випадок на «первинному амбулаторному прийомі», де я зможу для Вас скласти план курсу лікування.
 3. А крім цього, ми пропонуємо «додаткові терапії» альтернативного і цілостного характеру тим пацієнтам, які зважуються на продовження лікування методами традиційний медицини (хіміотерапія і т.д.). Ця послуга, звичайно, підходить переважно тим пацієнтам, які проживають у безпосередній близькості до нашого центру.

Ми охоче допоможемо Вам у наступних випадках:

Рак молочної залози, рак легенів, лімфома (лімфома Нон-Ходжкіна), хронічна лейкемія, рак травного тракту, товстої кишки, підшлункової залози, жовчного міхура, невеликі метастази в печінці, метастази в кістках, рак передміхурової залози і яєчників. Зокрема в випадку «адено-карциноми», що зустрічається досить часто серед численних форм зазначених онкологичних захворювань.

Посилання:
Рак грудей: www.insulinbeikrebs.at
Інши форми раку: фітоін’єкційна терапія www.insulinbeikrebs.at, а також далі на домашній сторінці на www.Dr-Kroiss.at та на www.gesundwerden.at
 
 

Ми рекомендуємо Вам наступні дії:

 • Заповнити Анкету
 • Дачекатися нашоє відповіді, що мистить висновок
 • Порівняйте наявні шанси з альтернативними
 • Приймайте рішення!


Здесь Вы быстро найдете нужный документ:

 

Back to top