Головна  Основи нашої терапії  Рак молочної залози  Дивіться також:  Проблеми здоров’я
 Фаза 1 – проведення терапії  Рекомендації / Правові питання
 Фаза 2 – проведення терапії  Контакти / Попередній висновок  Дивіться також:  веб – сайти Доктора Кройсса

Курс лікування «Етап 1»

Під курсом лікування «Етап 1» ми розуміємо всі ті форми терапії, які спрямовані безпосередньо на ліквідацію ракової пухлини. Прицьому менша увага приділяється іншим частинам організму, а першочергово метою є видалення або руйнування пухлини в цілому.

На початковій стадії будь-якого ракового захворювання , у випадку, коли ще зберігаються шанси усунути пухлину, таки спроби будуть зроблени. Сьогодні ці спроби в основному робляться за допомогою хірургічного втручання, опромінення, застосування хіміотерапії чи інших видів втручання. Це спеціалізація «традиційної медицини» і вона це робить, взагалі, непогано. Отже, на цьому етапі альтернативні рішення не потрібні.

На більш пізніх стадіях розвитку ракового захворювання також можуть застосовуватися такі методи перед переходом до курсу лікування «Етап 2». Наприклад, у разі метастазів печінки резонно спочатку істотно зменшити масу раку шляхом LITT (індукована лазером термотерапія), або за допомогою термічної абляції або методами кріохірургії (холодом), після чого організму згодом потрібно буде лише впоратися з рештою осередками раку.

Наш основний метод боротьби з раком – метод ІРТ –«Інсулінпотенцірующая терапія».

Для багатьох пацієнтів хіміотерапія не є рішенням проблеми через серйозні побічні дії, які її супроводжують, і вони, зрозуміло, віддали перевагу б більш щадній формі терапії. Перевагою такої делікатної терапії, зокрема, є те, що ступінь руйнування, заподіюваних організму значно знижена, і , отже, для лікування на «Етапі 2» створюється сприятливий грунт. Так що, якщо пацієнт категорично заперечує можливість проведення хіміотерапії, ми можемо запропонувати йому альтернативну методику, на якій ми спеціалізуємося. Додаткову інформацію Ви можете отримати за посиланням «ІПТ – альтернативна методика терапії раку». *

*(Перехід на домашню сторінку www.insulinbeikrebs.at в новому вікні «ІПТ – альтернативна терапія раку», де більш детально розглядається ІПТ (синє меню), а так само, зокрема рак молочної залози (рожеве меню).Повенення на сайт (www.kroisscancercenter.com) у вікні «Центр альтернативної терапії раку Кройсса»

Беручи до уваги, що на сьогоднішній день вибір методів, як у сфері «традиційної» медицини, так і у галузі альтернативної медицини досить широкий, а так само те, що існує безліч і іншихмало відомих методик, ми рекомендуємо Вам направити Доктору Кройссу запит або домовитися про особисту консультацію, яка допоможе Вам розібратися у всьому різноманітті існуючих видів терапіх. На сторінці «Одужати - Зберегти здоров’я - Альтернативна медицина» (у розділі РАК) описані кілька таких можливостей, і вони також обговрюються у книзі «Шанси одужання ри захворюваннях на рак».


 

Назад вгору