Головна  Основи нашої терапії  Рак молочної залози  Дивіться також:  Проблеми здоров’я
 Фаза 1 – проведення терапії  Рекомендації / Правові питання
 Фаза 2 – проведення терапії  Контакти / Попередній висновок  Дивіться також:  веб – сайти Доктора Кройсса

Курс лікування «Етап 2»

Під курсом лікування «Етап 2» ми розуміємо всі ті форми терапії, які підтримують самовилікування організму. Це важливо зокрема в наступних випадках:

  1. Коли вдалося повністю видалити ракову пухлину, необхідно зробити ще один крок, щоб повернути організм у по справжньому здоровий стан. Організм розвинув рак або допустив його утворення і тому продовжує хворіти. У наступному випадку це ще набагато важливіше:
  2. a саме, якщо не вдалося повністю видалити ракову пухлину, то в більшості випадків, всі подальші курси лікування спрямовані на «боротьбу з раком» (Етап 1) вже не зможуть повністю ліквідувати залишки раковіх клітин (тільки в окремих випадках пацієнту могла б допомогти ІПТ). Найчастіше єдиним виходом з положення стає створення передумов для запуску механізмів самосцілення організму.
  3. Звичайно, кожен пацієнт має право взагалі відмовитися від методів терапії «традиційної терапії», наприклад, від операції. Зокрема на ранній стадії онкологічного захворювання, безумовно, існують шанси повернути пацієнту здоров’я в результаті успішного проведення курсу лікування «Етап 2» або надовго відсунути подальше прогресування раку.

 

Back to top