Головна  Основи нашої терапії  Рак молочної залози  Дивіться також:  Проблеми здоров’я
 Фаза 1 – проведення терапії  Рекомендації / Правові питання
 Фаза 2 – проведення терапії    Контакти / Попередній висновок  Дивіться також:  веб – сайти Доктора Кройсса

Харчування

(див. також: Харчови добавки)

Кілька слів у якості невеликого вступу: необхідна правильна оцінка ситуації.

За останні 60 років в результаті активності людства відбулися кардинальні зміни умов життя на планеті, з якими раніше люди ніколи не стикалися. Змінилося місце існування людства, змінилося саме людство, і змінилася парадигма харчування і виробництва продуктів харчування. Попередні покоління харчувалися тим, що вирощували на землі самі або дарами природи, які їх оточували. А сьогодні ми подаємо на стіл продукти, вироблени промисловим способом. Передбачити наслідки змін, що відбулися,для здоров’я сьогоднішних і наступних поколінь, поки не можна.

Для того, щоб здоров’я хоч скільки-небудь помітно покращилося, необхідно відмовитися від усього того, що знаходиться в пакетиках і пропонується у вигляді будь-яких напівфабрикатів. Це все те, що виробляється промисловим способом у будь якому вигляді.

Якщо дійсно відмовитися від такого виду продуктів, то вибирати доведеться з фруктів, овочів та інших продуктів рослинного походження. Зазвичай їх збирають у недостиглому стані, а для їх вирощування в спеціалізованих господарствах використовують штучні добрива і хімічні речовини – і це лише кілька чинників, які позбавляють фрукти і овочі їхньої природної натуральності і корисності. У результаті наша їжа втрачаї корисні інгредієнти і необхідні мінеральні елементи, а так само вітаміни та ферменти, наявність яких є запорукою здоров’я людини.

Один зі способів вирішення цієї проблеми – застосовувати в їжу біологічно чисті продукти: їсти більше свіжих овочів, рибу і м’ясо. Але, оскільки їжа, яка потрапляє до нас на стіл сьогодні, суттево відрізняється своїми якісними показниками від їжи, яку використовували наші предки, нам необхідно заповнити дефіцит того чи іншого компоненту в організмі за допомогою засобів, які описані в розділі «Харчові добавки». Приміром, фрукти на останньому етапі природного дозрівання виробляють такі елементи, які необхідні організму для надійного захисту від бактерій та вірусів, а також для розпізнавання чужорідних і гомологічних / аутогенних організмів або клітин. У цьому полягає завдання клитинного захисту.

Подальший опис подробиць цього аспекту терапії на цій сторінці ми приводити не будемо. У різних пацієнтів захворювання може визначатися безліччю різноманітних симптомів, детальна діагностика яких неможлива. Але вихід з цієї ситуації все-таки є – вживання якісних харчових добавок, які допоможуть частково компенсувати брак життєво важливих для організму елементів. Основний принцип, який повинен тут працювати: організму необхідно забеспечити повний достаток поживних речовин, з яких він зможе вибрати ті, які йому необхідні. Натуральни речовини не виключають «побічних дій», це поняття виникло разом з промисловістю.

Ми просимо Вас приділити значну увагу питанням поповнення дефіциту поживних елементів в продуктах харчування.

(Див. Також: Харчові добавки)